Labirintų pramogų parkas – tai unikalus ir vienintelis tokio tipo pramogų parkas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

Čia Jūsų laukia begalė pramogų, kurias išbandyti galės visa šeima! Parke yra daugiau nei 40 skirtingų pramogų ir atrakcionų iš kurių – net 8 skirtingi labirintai: Didysis labirintas, Apvalusis ir Lenktynių labirintai, tai vietos, kuriose žingsniamačiai pasieks Jūsų dienos tikslus bei bus išbandyti orientavimosi įgūdžiai. Čia taip pat rasite veidrodžių ir juostelių labirintus, kuriuose pasisemsite puikių emocijų ir naujų patirčių! Ramesnius pasivaikščiojimus ir susikaupimą mėgstančių lankytojų laukia Energetinis labirintas.

Nuo liepos mėnesio lankytojams atidaromi Kanapių ir Kukurūzų labirintai. Ekstremalių pojūčių mėgėjai gali džiaugtis Padangų nusileidimo trasa, Mini laipynių parku, Vandens valtelėmis ir Lauko ledo čiuožykla. Mažiausiųjų mūsų parko lankytojų laukia Mini ZOO gyventojai, vairavimo mokyklėlė, vaikiška karuselė, Mini ekskavatorius, interaktyvi smėlio dėžė, safari traukinukas bei žaidimų aikštelė. Labirintų pramogų parke taip pat yra Šokinėjimo pagalvė, Mini golfas, Didieji šachmatai, Didysis Jenga ir Didžiosios šaškės, Kreivų veidrodžių kambarys, didžiausias Lietuvoje Topiarų parkas, Šaudykla ir dar daugelis kitų pramogų, kurios neleis nuobodžiauti net patiems išrankiausiems parko lankytojams! Ieškote vietos kur švęsti gimtadienį ar tiesiog pasitiesti pledą ir pasivaišinti savo atsineštomis vaišėmis?

Tuomet Pikniko zona – būtent Jums! Jūsų patogumui Labirintų parke veikia ir savitarnos kavinė, kurioje visuomet rasite įvairiam skoniui pritaikytą meniu, bei užkandinė, kuri yra pasiruošusi nuraminti greito maisto mėgėjų pilvukus.

ČIUOŽKIME Į VASARĄ

Lauko vasaros čiuožykla. Nuo šiol karščiausiomis vasaros dienomis galima bus išsitraukti pačiūžas ir mėgautis įrengtoje čiuožykloje po atviru dangumi. Parko lankytojų laukia dar viena staigmena. Mažame parko miestelyje , kuriame namai pastatyti ne pagal taisykles, kitoniškai : vienas namas ,, aukštyn kojom“, kitas – kreivai stovintis, trečias – besisukantis. Kiekviename iš jų laukia skirtingi pojūčiai.

TOKS KITOKS MIESTELIS

Šalia Labirintų parko atsidarė naujas pramogų parkas „Toks kitoks miestelis“! Tai vienintelė vieta, kurioje taip kitaip, neįprastai, pastatyti ir įrengti trys skirtingi namai: Apverstas namas, Pasviręs namas ir besisukantis namas. Į juos įėjus patirsite naujus pojūčius, nepatikėsite savo akimis ir padarysite smagiausias nuotraukas.